KS

Kuźnia Srebra to sklep z wyjątkową, ręcznie wykańczaną biżuterią, tworzoną z zaangażowaniem, z zamiłowaniem do piękna oraz natury, czerpiącą z jej bogactwa oraz różnorodności. Nasza biżuteria to idealne połączenie szlachetnego kruszcu jakim jest srebro z naturalnymi kamieniami, pozyskiwanymi z całego świata. To one są sercem naszej marki oraz źródłem niewyczerpanej inspiracji. W ofercie sklepu znajdują się produkty najwyższej jakości, sprostające wymagającym oczekiwaniom tak pod względem estetyki jak i wzornictwa. W Kuźni sprzedajemy biżuterię, którą sami projektujemy i tworzymy w naszej pracowni w Kielcach. Każda sztuka biżuterii jest niepowtarzalna, przeznaczona dla indywidualnego Klienta poszukującego biżuterii z duszą, eleganckiej i ponadczasowej.

MISJA

Uważamy, że możliwy jest kompromis pomiędzy wysoką jakością a przystępną ceną biżuterii z naturalnymi kamieniami. Poza masową produkcją oraz luksusowymi wyrobami, często nieosiągalnymi dla naszych portfeli, jest przestrzeń dla rodzimej produkcji, w której jakość, ponadczasowy i wyrafinowany design jest dostępny dla każdego.

JAKOŚĆ MA ZNACZENIE

Naszym podstawowym priorytetem jest, aby zakupiona u nas biżuteria była wysokiej jakości. Dlatego zanim jeszcze powstanie, dbamy o odpowiedni dobór materiałów potrzebnych do jej produkcji. W naszym warsztacie używamy wyłącznie polskiego srebra najwyższej próby 925. Kamienie naturalne pozyskujemy od zaufanych dostawców oraz dodatkowo potwierdzamy ich autentyczność u certyfikowanych specjalistów z dziedziny gemmologii oraz rzeczoznawstwa kamieni kolorowych.

NASZ WARSZTAT

Większość elementów naszej biżuterii wykonujemy ręcznie lub stosujemy technikę odlewniczą. Jednakże w kolejnych etapach produkcji, każda sztuka trafia w ręce doświadczonych złotników i jest przez nich starannie wykańczana. Również większość kamieni w naszej biżuterii jest ręcznie oprawiana przy użyciu pracochłonnych metod złotniczych. Pozostając w szacunku do tradycyjnego rzemiosła nieustannie rozwijamy nasze umiejętności jednocześnie poszukując ciekawych, nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

OPIEKA POSPRZEDAŻOWA

Klientom Kuźni Srebra oferujemy pomoc na każdym etapie zamówienia a także wsparcie po już sfinalizowanym zakupie. Chętnie udzielamy wskazówek odnośnie pielęgnacji i właściwego użytkowania wyrobów ze srebra oraz kamieni naturalnych, ponadto proponujemy jednorazowe nieodpłatne odświeżenie nabytej u nas biżuterii, aby przywrócić jej pierwotny blask i świetność. W przypadku chęci skorzystania z takiej usługi, prosimy o kontakt mailowy: sklep@kuzniasrebra.pl

Produkt został dodany do listy życzeń